eat art gallery

NABÍDKA FIRMÁM

Sezoní pauza od 15.října 2017

 

 

Poskytujeme zázemí pro jednání firem či pracovních skupin do 20 osob na semináře, školení a teambuilding. Při pořádání těchto akcí se vždy maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům. Pro jednání v uzavřené společnosti nabízíme naši skvělou kuchyni, polopenzi i kompletní stravování včetně coffee breaku. K dispozici je WI-FI (na pokojích i v galerii) a můžeme zajistit ostatní potřebnou techniku i doprovodný program, např. ochutnávku vín v našem vinném sklepě z 16. století, relaxační masáže přímo na pokojích, wellness, procházku přes Pálavu, návštěvu Lednicko-valtického areálu, historickou prohlídku města Mikulova, či projížďku na koni atd. V letních měsících je možno využít uzavřeného atria v objektu. Při konzumaci nepožadujeme pronájem.

Kalkulaci pobytu Vašeho jednání vypracujeme dle Vašich podmínek a přání individuálně.

Cena pobytu na osobu / noc včetně bohaté snídaně od 750 Kč.
Vzhledem k malé kapacitě penzionu (3 luxusní ubytovací jednotky: 2 x 2+1 a 1 x 2 lůžka) rádi zajistíme noclehy v adekvátním nedalekém penzionu. Při delším pobytu či mimo sezónu (od 15. 10. do 22. 12. a od 7. 1. do 1. 4.) poskytujeme slevu.

 

Trocha historie

Pán rokoka Brillat-Savarin napsal ve své knize Psychologie chuti aneb pozorování vyššího potěšení stolování, v kapitole Působení na obchody, která byla vydána krátce před koncem jeho života roku 1826 v Paříži, jako první klasická knížka gurmánství:

„Jak známo, projednávají se u přírodních národů všechny významné obchody u jídla. Při hostině rozhodnou divoši o válce či míru. A co nám leží blíž, naši sedláci uzavírají všechny své obchody v hospodě... A dále, sytý člověk jedná jinak než hladový. Tabule přede pouto mezi hostitelem a hosty, dělá hosty přístupnějšími přijmout určité vjemy, a být určitým vlivům přístupnější. Tak vzniklo diplomatické labužnictví, stolování se stalo pojidlem vlád, a o úspěších národů se rozhoduje na banketech. To není paradoxní ani nové, jen skutečnost... Když se ohlédneme do historie, od Herodeta až dodnes, byly všechny velké události, dokonce i zrady u stolu vymyšleny, připraveny a odsouhlaseny.“

Skoro o dvě stě let později nemůžeme slova Brillata-Savarina vyvrátit, jen potvrdit. Dobré jídlo, gurmánství a příjemné prostředí k obchodnímu jednání je v dnešní uspěchané době o to důležitější a mostem k úspěchu.

Banner - spodni strana